Szanowni Państwo

Przedstawiamy Państwu ofertę wynajmu nowoczesnego zaplecza lokalowego Ośrodka Kształcenia Zawodowego w Pruszkowie umożliwiającego sprawne przeprowadzenie zaplanowanych przez Państwa przedsięwzięć.

Doskonałe wyposażenie i lokalizacja naszych sal pozwalają na wykorzystywanie ich nie tylko w celach edukacyjnych, ale również w celu prowadzenia spotkań, szkoleń, konferencji i eventów .

Oferujemy Państwu możliwość wynajmu:

• klimatyzowanych sal szkoleniowych wyposażonych w sprzęt audio-wizualny oraz projektory multimedialne,
  • pracowni komputerowych z dostępem do Internetu
  • do dyspozycji monitorowany parking

Link do opisu bazy dydaktycznej

Oddając do dyspozycji nasze sale nie pozostawiamy Państwa bez fachowej pomocy. Jeśli zachodzi taka potrzeba zapewniamy obsługę techniczną takich spotkań.

Dodatkowo istnieje możliwość organizacji cateringu.

Kontakt w sprawie wynajmu sal:

Łukasz Klimczewski - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  - tel. (22) 758 71 60 lub 608 661 245